Location : Home > S > SA102A1R8DAA
SA102A1R8DAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A1R8DAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A1R8DAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 1.8pF COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A1R8DAA CAP CER 1.8PF 200V AXIAL 1451400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com