Location : Home > S > SA102A151JAA
SA102A151JAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A151JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A151JAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A151JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 150pF 5 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A151JAA CAP CER 150PF 200V 5 AXIAL 615200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA102A151JAA CAP CER 150PF 200V 5 AXIAL 605200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-75-S-R-I36-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Sealed Gauge Male - M12 x 1.0 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-75-S-R-I36-5V-000-000 SSI 46790 1525+ SENSOR 75PSIS M12 5V 36 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P51-75-S-R-I36-5V-000-000 SSI 57169 1516+ SENSOR 75PSIS M12 5V 36 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P51-75-S-R-I36-5V-000-000 SSI 61895 1531+ SENSOR 75PSIS M12 5V 36 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
P51-75-A-C-MD-4.5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 75 PSI (517.11 kPa) Absolute Male - M12 x 1.5 0.5 V ~ 4.5 V Cylinder
94221 Static Control, ESD, Clean Room Products Ionizer Equipment ION BAR ASSEMBLY
94221 Distributor 183510 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
94221 PB-FREE 20000 2016+ ROSH&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
94221 PB-FREE 42000 2016 ROSH&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
94221 STOCK 45480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
GX-M8B-P-Z Sensors, Transducers Proximity Sensors Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8
GX-M8B-P-Z IC 40730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GX-M8B-P-Z Panasonic 32375 1531+ SENSOR PROX M8 3W 1.5MM NC PNP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GX-M8B-P-Z Panasonic 48050 1525+ SENSOR PROX M8 3W 1.5MM NC PNP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
GX-M8B-P-Z Panasonic 57799 1516+ SENSOR PROX M8 3W 1.5MM NC PNP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com