Location : Home > S > SA102A120JAC
SA102A120JAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A120JAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A120JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 12pF 5 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A120JAC CAP CER 12PF 200V 5 AXIAL 1513900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102A120JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 12pF 5 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com