Location : Home > S > SA102A101GAA
SA102A101GAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A101GAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A101GAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF 2 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A101GAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A101GAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF 2 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA102A101GAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF 2 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA102A101GAA CAP CER 100PF 200V 2 AXIAL 1302100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SA102A101GAA CAP CER 100PF 200V 2 AXIAL 579900 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.