Location : Home > S > SA102A101FAA
SA102A101FAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A101FAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A101FAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA102A101FAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA102A101FAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA102A101FAA CAP CER 100PF 200V 1 AXIAL 497400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA102A101FAA standard package with RoHS 46270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SA102A101FAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 100pF COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com