Location : Home > S > SA102A100KAC
SA102A100KAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA102A100KAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA102A100KAC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA102A100KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA102A100KAC CAP CER 10PF 200V 10 AXIAL 1214300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA102A100KAC CAP CER 10PF 200V 10 AXIAL 587300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA102A100KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 10pF 10 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com