Location : Home > S > SA101C821MAA
SA101C821MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C821MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C821MAA CAP CER 820PF 100V 20 AXIAL 691100 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA101C821MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 820pF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA101C821MAA CAP CER 820PF 100V 20 AXIAL 681100 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA101C821MAA CAP CER 820PF 100V 20 AXIAL 1308100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com