Location : Home > S > SA101C561KAR
SA101C561KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C561KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C561KAR ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101C561KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 560pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA101C561KAR CAP CER 560PF 100V 10 AXIAL 1215600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com