Location : Home > S > SA101C472MAA
SA101C472MAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C472MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C472MAA standard package with RoHS 46190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SA101C472MAA CAP CER 4700PF 100V 20 AXIAL 1308800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA101C472MAA originalnew? 498101 AVX 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101C472MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 4700pF 20 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com