Location : Home > S > SA101C271KAR
SA101C271KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C271KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C271KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA101C271KAR CAP CER 270PF 100V 10 AXIAL 1204900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA101C271KAR CAP CER 270PF 100V 10 AXIAL 577900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA101C271KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 270pF 10 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com