Location : Home > S > SA101C223KARC
SA101C223KARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C223KARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C223KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 0.022uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA101C223KARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101C223KARC CAP CER 0.022UF 100V 10 AXIAL 801600 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA101C223KARC CAP CER 0.022UF 100V 10 AXIAL 1444800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA101C223KARC CAP CER 0.022UF 100V 10 AXIAL 906800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.