Location : Home > S > SA101C222MARC
SA101C222MARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C222MARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C222MARC CAP CER 2200PF 100V 20 AXIAL 1309300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA101C222MARC CAP CER 2200PF 100V 20 AXIAL 682300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA101C222MARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 20 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA101C222MARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2200pF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com