Location : Home > S > SA101C182KAR
SA101C182KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C182KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C182KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA101C182KAR CAP CER 1800PF 100V 10 AXIAL 1205100 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com