Location : Home > S > SA101C153KAA
SA101C153KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C153KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C153KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.015uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA101C153KAA CAP CER 0.015UF 100V 10 AXIAL 808900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA101C153KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.015uF 10 X7R 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
SA101C153KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.015uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.