Location : Home > S > SA101C152MARC
SA101C152MARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C152MARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C152MARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101C152MARC CAP CER 1500PF 100V 20 AXIAL 1309700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA101C152MARC CAP CER 1500PF 100V 20 AXIAL 682700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA101C152MARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1500pF 20 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA101C152MARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1500pF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com