Location : Home > S > SA101C122KAA
SA101C122KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C122KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C122KAA ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101C122KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1200pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA101C122KAA standard package with RoHS 46470 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
SA101C122KAA CAP CER 1200PF 100V 10 AXIAL 1217800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com