Location : Home > S > SA101C102JAC
SA101C102JAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA101C102JAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101C102JAC CAP CER 1000PF 100V 5 AXIAL 794300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA101C102JAC CAP CER 1000PF 100V 5 AXIAL 904300 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA101C102JAC CAP CER 1000PF 100V 5 AXIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
SA101C102JAC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101C102JAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 5 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com