Location : Home > S > SA101A681KARC
SA101A681KARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA101A681KARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101A681KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 680pF 10 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA101A681KARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101A681KARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 680pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA101A681KARC CAP CER 680PF 100V 10 AXIAL 1413200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA101A681KARC CAP CER 680PF 100V 10 AXIAL 786200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A22-20 Switches Accessories SWITCH BLOCK GP DPST-NO 10A