Location : Home > S > SA101A471FAR
SA101A471FAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA101A471FAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101A471FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA101A471FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA101A471FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SA101A471FAR CAP CER 470PF 100V 1 AXIAL 709100 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA101A471FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
SA101A471FAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 470pF C0G .2LS 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com