Location : Home > S > SA101A221KAC
SA101A221KAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA101A221KAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA101A221KAC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA101A221KAC CAP CER 220PF 100V 10 AXIAL 798400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA101A221KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220pF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA101A221KAC CAP CER 220PF 100V 10 AXIAL 1425400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
Q-A-25 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Non Activated (R) Silver 0.025" (0.63mm) 25' (7.622m)