Location : Home > S > SA055E473ZAC7
SA055E473ZAC7
Share on FacebookShare on Facebook
SA055E473ZAC7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055E473ZAC7 CAP CER 0.047UF 50V AXIAL 799000 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SA055E473ZAC7 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.047uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
SA055E473ZAC7 CAP CER 0.047UF 50V AXIAL 904200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA055E473ZAC7 CAP CER 0.047UF 50V AXIAL 799000 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SA055E473ZAC7 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.047uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA055E473ZAC7 CAP CER 0.047UF 50V AXIAL 794200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA055E473ZAC7 CAP CER 0.047UF 50V AXIAL 1442200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com