Location : Home > S > SA055E473ZAA
SA055E473ZAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA055E473ZAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055E473ZAA CAP CER 0.047UF 50V AXIAL 1318000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA055E473ZAA CAP CER 0.047UF 50V AXIAL 683000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA055E473ZAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.047uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com