Location : Home > S > SA055E473MAC7
SA055E473MAC7
Share on FacebookShare on Facebook
SA055E473MAC7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055E473MAC7 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.047uF 20 Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA055E473MAC7 CAP CER 0.047UF 50V 20 AXIAL 794400 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA055E473MAC7 CAP CER 0.047UF 50V 20 AXIAL 1442400 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com