Location : Home > S > SA055E104ZARC7
SA055E104ZARC7
Share on FacebookShare on Facebook
SA055E104ZARC7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055E104ZARC7 CAP CER 0.1UF 50V AXIAL 1318600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA055E104ZARC7 CAP CER 0.1UF 50V AXIAL 683600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA055E104ZARC7 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA055E104ZARC7 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF Z5U 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VJ1812Y393KBLAT4X Capacitors Ceramic Capacitors 0.039¦ÌF ¡À10% 630V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 1812 (4532 Metric) 0.183" L x 0.126" W (4.65mm x 3.20mm)
VJ1812Y393KBLAT4X IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VJ1812Y393KBLAT4X Vishay Vitramon 891600 1525+ CAP CER 0.039UF 630V X7R 1812 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
VJ1812Y393KBLAT4X Vishay/Vitramon 80,000 2016+ CAP CER .039UF 10 630V X7R 1812 ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
1-1333204-8 Tools Crimpers, Applicators, Presses ANVIL, COMBINATION .080
1-1333204-8 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
314563-4 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories ANVIL, INSULATION
314563-4 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1LS1-L-SIG Switches Snap Action, Limit Switches SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 120V
1LS1-L-SIG 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1LS1-L-SIG Honeywell 1-3000 2014+ LIMIT SWITCH SZL-WL Ameyic Electronics Limited
1LS1-L-SIG Honeywell 261790 1538+ LIMIT SWITCH SZL-WL Alphatek Technology Limited
1-1571920-6 Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
12-1650 Test and Measurement Test Leads - Jumper, Specialty 15.0" (381.00mm) Alligator Clip, Miniature, Insulated To Alligator Clip, Miniature, Insulated Test Lead