Location : Home > S > SA055E104MAC7
SA055E104MAC7
Share on FacebookShare on Facebook
SA055E104MAC7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055E104MAC7 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 20 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA055E104MAC7 CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 795200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA055E104MAC7 CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 1443200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA055E104MAC7 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 20 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com