Location : Home > S > SA055E104MAC
SA055E104MAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA055E104MAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055E104MAC CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 794200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA055E104MAC CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 684200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA055E104MAC CAP CER 0.1UF 50V 20 AXIAL 1319200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA055E104MAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 20 Axial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com