Location : Home > S > SA055C104JAA
SA055C104JAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA055C104JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055C104JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SA055C104JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 5 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA055C104JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
SA055C104JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.1uF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SA055C104JAA CAP CER 0.1UF 50V 5 AXIAL 1534200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited