Location : Home > S > SA055C103KAR
SA055C103KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA055C103KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055C103KAR CAP CER 10000PF 50V 10 AXIAL 613200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA055C103KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA055C103KAR CAP CER 10000PF 50V 10 AXIAL 603200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA055C103KAR CAP CER 10000PF 50V 10 AXIAL 1259200 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com