Location : Home > S > SA055C103KAC
SA055C103KAC
Share on FacebookShare on Facebook
SA055C103KAC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA055C103KAC CAP CER 10000PF 50V 10 AXIAL 1331000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA055C103KAC CAP CER 10000PF 50V 10 AXIAL 675000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA055C103KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA055C103KAC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA055C103KAC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.01uF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com