Location : Home > S > SA052C221KAC-LG
SA052C221KAC-LG
Share on FacebookShare on Facebook
SA052C221KAC-LG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA052C221KAC-LG CAP CER 220PF 200V 10 AXIAL 1529300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA052C221KAC-LG CAP CER 220PF 200V 10 AXIAL 894300 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA052C221KAC-LG Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 220pF 10 X7R 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com