Location : Home > S > SA052A220JARC
SA052A220JARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA052A220JARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA052A220JARC CAP CER 22PF 200V 5 AXIAL 1352700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA052A220JARC CAP CER 22PF 200V 5 AXIAL 696700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA052A220JARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 22pF 5 C0G 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com