Location : Home > S > SA052A121JAA
SA052A121JAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA052A121JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA052A121JAA CAP CER 120PF 200V 5 AXIAL 1557000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA052A121JAA CAP CER 120PF 200V 5 AXIAL 901000 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA052A121JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 120pF 5 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA052A121JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V 120pF 5 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com