Location : Home > S > SA051C182KAR
SA051C182KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SA051C182KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA051C182KAR CAP CER 1800PF 100V 10 AXIAL 613500 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SA051C182KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1800pF 10 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
SA051C182KAR CAP CER 1800PF 100V 10 AXIAL 603500 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA051C182KAR CAP CER 1800PF 100V 10 AXIAL 1259500 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com