Location : Home > S > SA051C102MARC
SA051C102MARC
Share on FacebookShare on Facebook
SA051C102MARC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA051C102MARC CAP CER 1000PF 100V 20 AXIAL 1421700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA051C102MARC CAP CER 1000PF 100V 20 AXIAL 786700 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA051C102MARC ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SA051C102MARC Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF 20 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com