Location : Home > S > SA051A151KAA
SA051A151KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SA051A151KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SA051A151KAA CAP CER 150PF 100V 10 AXIAL 1333800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SA051A151KAA CAP CER 150PF 100V 10 AXIAL 677800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SA051A151KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 150pF 10 COG 80,000 AVX 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
SA051A151KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 150pF 10 COG 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com