Location : Home > S > S89R5DAC1-12
S89R5DAC1-12
Share on FacebookShare on Facebook
S89R5DAC1-12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S89R5DAC1-12 RELAY IMPULSE SPDT 15A 12V 18000 TE Connectivity 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
S89R5DAC1-12 648945 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
S89R5DAC1-12 RELAY IMPULSE SPDT 15A 12V 27380 TE Connectivity 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S89R5DAC1-12 RELAY SOLENOID 12VDC 15A SPDT 8000 Tyco Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com