Location : Home > S > S4924-272K
S4924-272K
Share on FacebookShare on Facebook
S4924-272K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S4924-272K INDUCTOR SHIELDED 2.70UH SMD 57499 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S4924-272K ROHS 84210 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-13F-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-13E-07-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12.7MM XCUT T766
ATS-06E-95-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X30MM R-TAB T766
CER0248C Filters Ceramic Filters CERAMIC FILTER
CER0248C 40165 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CER0248C Distributor 162450 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
CER0248C IC 37042 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
CER0248C Semiconductor 21243 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
ATS-09F-165-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM R-TAB T766
ATS-20G-147-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB
937-240 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.240" (6.10mm) Natural
937-240 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
941-690 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.690" (17.53mm) Natural
941-690 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
891 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #8 Nylon 0.125" (3.18mm) 1/8" Natural