Location : Home > S > S29GL064S80DHV020
S29GL064S80DHV020
IHLP3232DZER6R8M11 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 6.8¦ÌH Shielded Molded Inductor 7A 33.4 mOhm Max Nonstandard
IHLP3232DZER6R8M11 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IHLP3232DZER6R8M11 Vishay 47690 1525+ INDUCTOR POWER 6.8UH 7.0A SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
IHLP3232DZER6R8M11 Vishay 57619 2015+ INDUCTOR POWER 6.8UH 7.0A SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8N3SV75AC-0070CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 24.576MHz 6-CLCC
8N3SV75AC-0070CDI8 IC 57870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PCF8584T/2,518 ORIGINAL 1330 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90591GHPF-G-191-JNERE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90590G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 384KB (384K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
ATSAMD21J17A-CU Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ SAM D21J Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-UFBGA (5x5)
HCF4070YM013TR NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HCF4070YM013TR STMicroele 8120 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
HCF4070YM013TR STMicroele 8370 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
HCF4070YM013TR STMicroele 8670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
UJA1075ATW/3V3/1J Integrated Circuits (ICs) Interface - Specialized Automotive Interface 32-HTSSOP
UJA1075ATW/3V3/1J NXP 5554 32-HTSSOP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
MX25R1635FM2IH1 Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 16MBIT
MX25R1635FM2IH1 MACRONIX 4300 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
MX25R1635FM2IH1 MACRONIX 4550 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
MX25R1635FM2IH1 MACRONIX 4850 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
MX25R1635FM2IH1 Macronix 6758 8-SOP E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
L99SD01TR-E IC 58970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
L99SD01TR-E NEW 88070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015912600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
1364106-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 POS HEADER ASSY.
1364106-4 TE Connectivity AMP Connectors 139680 NEW RoHS 20 POS HEADER ASSY. FindCores Electronics Inc.
1364106-4 TE Connectivity AMP Connectors 147740 2016+ 20 POS HEADER ASSY. Unitronix Electronics Limited
1364106-4 TE Connectivity AMP Connectors 277930 2016+ 20 POS HEADER ASSY. Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1364106-4 TE Connectivity AMP Connectors 87910 2015+ 20 POS HEADER ASSY. RENXIM Electronics Co.,Ltd.
0717640214 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold