Location : Home > S > S29GL064N90FFIS42
S29GL064N90FFIS42
Share on FacebookShare on Facebook
S29GL064N90FFIS42 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S29GL064N90FFIS42 BGA 50000 SPANSION 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
S29GL064N90FFIS42 50000 SPANSION 15+ Excellent Electronics Components Inc
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2736097 Industrial Controls, Meters Sensor Interface - Junction Blocks SENSOR BOX 8-M12 INPUTS
85098-43 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 5 ~ 110VDC Panel Mount
85098-43 IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CY28354OXC-400 Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CY28354OXC-400 IC 40900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
E5ZE-8VQAD1PB-V2 DC24 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Temperature Controller (RTD) 24VDC Chassis Mount
8N3SV76FC-0155CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
A54SX16A-FGG144 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A54SX16A-FGG144 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATSAME70J19A-AN Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M7 SAM E70 Microcontroller IC 32-Bit 300MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10)
MB90349CASPFV-GS-644E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-LQFP (14x14)
72211L25J8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO 512X9 SYNC 25NS 32-PLCC
72211L25J8 INTEGRATED 655 STOCKATAIPCO.COM AIPCO INC
0416620036 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
882-70-064-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 64 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
882-70-064-10-001101 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
882-70-064-10-001101 Preci-Dip 157610 2016+ CONN HDR 64POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
882-70-064-10-001101 Preci-Dip 288590 2016+ CONN HDR 64POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com