Location : Home > S > S29GL032N90TAI030
S29GL032N90TAI030
Share on FacebookShare on Facebook
S29GL032N90TAI030 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S29GL032N90TAI030 RoHS Compliant 40326 SPANSION 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Inc.
S29GL032N90TAI030 Standard 15500 Spansion 2015+ IN STOCK Leading(HK) IC Distributor Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E5AN-HSS2HHBFMD-500 AC/DC24 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
E5AN-HSS2HHBFMD-500 AC/DC24 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
AD9520-5BCPZ-REEL7 AD 31975 2014+ good quality ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
M2S050TS-1FCSG325I Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion?2 FPGA - 50K Logic Modules 256KB 64KB 166MHz 325-BGA (11x11)
10AS066H1F34I1SG Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) Dual ARM? Cortex?-A9 MPCore? with CoreSight? System On Chip (SOC) IC Arria 10 SX FPGA - 660K Logic Elements 256KB 1.5GHz 1152-FCBGA (35x35)
MB89928PF-G-211-BNDE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89920 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 48KB (48K x 8) Mask ROM 80-QFP (14x20)
9-146258-0-16 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
9-146258-0-16 7855 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
9-146258-0-16 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
9-146258-0-16 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146258-0-16 TE Connectivity AMP Connectors 274050 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 32POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com