Location : Home > S > S25FS256SAGMFV003
S25FS256SAGMFV003
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01EG-0152CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 328.125MHz, 322.265625MHz, 125MHz, 265.625MHz 10-CLCC
8N3QV01AG-0081CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 125MHz, 156.25MHz, 250MHz, 312.5MHz 10-CLCC
8N3QV01AG-0081CDI8 IC 57260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3QV01AG-0081CDI8 IDT 66800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
8N4Q001FG-0161CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 212MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-0161CDI8 IC 57410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CUB4L820 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Totalizer Battery, 3.6VDC, 6 ~ 28VDC (Backlight) Panel Mount
CUB4L820 IC 39760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CUB4L820 NEW 87470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
70261-1184 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-0-5490A-100C-4300C
70261-1184 IC 59640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV75AC-0111CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 500MHz 6-CLCC
8N3SV75AC-0111CDI IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IDT23S08-5HDC Originalnew 492100 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IDT23S08-5HDC IDT 10000 2013+ 3.3V ZERO DELAY CLOCK MULTIPLIER, SPREAD SPECTRUM COMPATIBLE World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DS1100LU-300+ Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Delay Lines Delay Line IC Nonprogrammable 5 Tap 300ns 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
DS1100LU-300+ Maxim Integrated Products 502 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DS1100LU-300+ ROHS 87410 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP2AGX260EF29I5 Altera 8000 16+ 780-BBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP2AGX260EF29I5 ALTERA 10017 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP2AGX260EF29I5 ALTERA 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP2AGX260EF29I5 ALTERA 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
GAL16V8D-10LPI 96350 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
GAL16V8D-10LPI N/A 87640 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
GAL16V8D-10LPI Lattice 30,000 2102+ SPLD - Simple Programmable Logic Devices 16 INPUT 8 OUTPUT 5V LOW POWE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LC4512B-10T176I LATTICE 10000 2013+ 3.3V/2.5V/1.8V In-System Programmable SuperFAST High Density PLDs World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LC4512B-10T176I LATTICE 10000 16+ 3.3V/2.5V/1.8VIn-SystemProgrammable Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LC4512B-10T176I N/A 83420 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
0456080001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
351-80-121-00-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 21 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-121-00-003101 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-121-00-003101 Preci-Dip 147290 2016+ CONN HDR 21POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-121-00-003101 Preci-Dip 278850 2016+ CONN HDR 21POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-056-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
892-70-056-10-002101 Preci-Dip 147110 2016+ CONN HDR 56POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-70-056-10-002101 Preci-Dip 278190 2016+ CONN HDR 56POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com