Location : Home > S > S1008R-822K
S1008R-822K
Share on FacebookShare on Facebook
S1008R-822K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S1008R-822K INDUCTOR SHIELDED 8.2UH SMD 57649 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S1008R-822K RoHS Compliant 37974 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
S1008R-822K S/N 20000 APIDelevan 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
S1008R-822K 17+ 20000 API 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV2N2221AL Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 50V 0.8A TO18
JANTXV2N2221AL 687946 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
JANTXV2N2221AL 687946 13+ fenyang electronics co.,ltd
JANTXV2N2221AL 33477 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
JANTXV2N2221AL IC 40720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
AOY423 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH
AOY423 ALPHA 989000 15+ 15+ Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
IRFS23N15DTRLP Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 150V 23A D2PAK
IRFS23N15DTRLP 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFS23N15DTRLP International Rectifier 8000 2012+ MOSFET N-CH 150V 23A D2PAK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PEMI6QFN/RE,132 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 6 Channel R = 100 Ohms, C = 8.5pF (Total) 12-XFDFN