Location : Home > S > S1008R-183F
S1008R-183F
Share on FacebookShare on Facebook
S1008R-183F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S1008R-183F ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
S1008R-183F RoHS Compliant 37964 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-04E-150-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
M252522FV Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE POWER 25A 600V SCR CA
M252522FV 687549 13+ fenyang electronics co.,ltd
M252522FV 45455 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
M252522FV Crydom Co. 1215 15+ MODULE POWER 25A 600V SCR CA Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DC0041/03-PC99AL-0.1 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PC99AL RESISTOR 50X29X0.1MM
DC0041/03-PC99AL-0.1 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATS-07B-80-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM R-TAB T766
ATS-04C-113-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
5500.0155.1 Filters Power Line Filter Modules 5500 MAIN FILTER 1A
5500.0155.1 789654 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
5500.0155.1 789654 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
5500.0155.1 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
75602 Hardware, Fasteners, Accessories Washers WASHER SEALING #6 STN STEEL
75602 UNKNOWN 1192 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
75602 UNKNOWN 1742 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
156M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3H Unshielded Inductor 100mA 86 Ohm Nonstandard
156M Illinois Capacitor 1535800 2015+ CAP FILM 15UF 100VDC AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
156M Illinois Capacitor 1535800 2015+ CAP FILM 15UF 100VDC AXIAL Unitronix Electronics Limited
156M Illinois Capacitor 900800 2015+ CAP FILM 15UF 100VDC AXIAL RENXIM Electronics Co.,Ltd.
156M Illinois Capacitor 910800 NEW RoHS CAP FILM 15UF 100VDC AXIAL FindCores Electronics Inc.