Location : Home > S > S1008R-182G
S1008R-182G
Share on FacebookShare on Facebook
S1008R-182G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S1008R-182G RoHS Compliant 37404 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
S1008R-182G ROHS 84210 NewOrigina 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SRF0602-470Y Filters Common Mode Chokes 47¦ÌH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 140 Ohm @ 4MHz 300mA DCR 160 mOhm
SRF0602-470Y 687945 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SRF0602-470Y 22163 14+ 14+ ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
SRF0602-470Y 36656 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
SRF0602-470Y NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
744212470 Filters Common Mode Chokes 47¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 300 Ohm @ 100kHz 300mA DCR 160 mOhm