Location : Home > S > S1008R-121F
S1008R-121F
Share on FacebookShare on Facebook
S1008R-121F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S1008R-121F RoHS Compliant 38224 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IPW50R140CP Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 550V 23A TO-247
IPW50R140CP 78400 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IPW50R140CP Infineon 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-14F-08-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412
ATS-06C-192-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
ATS-04D-47-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM L-TAB T766
ATS-02D-161-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X20MM L-TAB
180BCF6R Filters Power Line Filter Modules POWER LINE FILTERS
74270034 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 160 Ohm @ 100MHz ID 0.287" Dia (7.30mm) OD 0.476" Dia (12.10mm) Length 0.610" (15.50mm)