Location : Home > S > S1008-151H
S1008-151H
Share on FacebookShare on Facebook
S1008-151H distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S1008-151H RoHS Compliant 38154 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TK4A55D(STA4,Q,M) Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 550V 4A TO-220SIS
TK4A55D(STA4,Q,M) Toshiba 139470 17+/18+ MOSFET N-CH 550V 4A TO-220SIS FindCores Electronics Co.,Ltd.
TK4A55D(STA4,Q,M) Toshiba 139470 NEW RoHS MOSFET N-CH 550V 4A TO-220SIS FindCores Electronics Inc.
TK4A55D(STA4,Q,M) Toshiba 157119 15+ MOSFET N-CH 550V 4A TO-220SIS Unitronix Electronics Limited
TK4A55D(STA4,Q,M) Toshiba 261850 1538+ MOSFET N-CH 550V 4A TO-220SIS Alphatek Technology Limited
JAN2N3791 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 60V 10A TO-3
JAN2N3791 MOT 48000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
JAN2N3791 originalne 621853 12+ MSC? IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-06H-201-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12MM XCUT T412
FDD1-17251CBHW33-L56 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 172X51MM 12VDC WIRE
FDD1-17251CBHW33-L56 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBSS4130QA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 30V 1A 3DFN
PBSS4130QA IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBSS4130QA NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBSS4130QA PHA 989000 16+ROHS SOT1215 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
A15673-20 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 220T V0,DC1 9" X 9"
A15673-20 IC 40530 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15673-20 NEW 77390 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-10B-74-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T766
ATS-16B-143-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
74270096 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 192 Ohm @ 100MHz ID 0.610" Dia (15.50mm) OD 1.024" Dia (26.00mm) Length 1.122" (28.50mm)
74270096 40066 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
74270096 STOCK 46770 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
CF2-12*7.3*15 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 89 Ohm @ 100MHz ID 0.287" Dia (7.30mm) OD 0.472" Dia (12.00mm) Length 0.591" (15.00mm)