Location : Home > S > S0603-33NF2S
S0603-33NF2S
Share on FacebookShare on Facebook
S0603-33NF2S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S0603-33NF2S INDUCTOR RF .033 UH 1 SMD 128000 API Delevan Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HAT2299WP-EL-E Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH WPAK
HAT2299WP-EL-E IC 58690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HAT2299WP-EL-E NEW 78610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HAT2299WP-EL-E RENESAS 11262 14-15+ WPAK Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-01H-207-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 60X60X12MM XCUT T766
A15337-03 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 3170,DC1 9" X 9"
A15337-03 IC 40500 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15337-03 NEW 77930 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
26.04MM-25.53MM-25-8815 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets 26.04MM X 25.53MM 1=25/PK
ATS-19H-88-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-18D-171-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM R-TAB
ATS-02B-46-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM L-TAB
ATS-01C-100-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB
ATS-11B-61-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T412
ATS-10E-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-18D-55-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T766
5526-7 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 246nH Unshielded Wirewound Inductor 3mA Nonstandard
938-095 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.095" (2.41mm) Natural
938-095 IC 56740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
701-130 Hardware, Fasteners, Accessories Component Insulators, Mounts, Spacers Component Mount Integrated Circuits Circular 0.130" (3.30mm) Natural