Location : Home > S > S0402-33NJ1D
S0402-33NJ1D
Share on FacebookShare on Facebook
S0402-33NJ1D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S0402-33NJ1D INDUCTOR RF .033 UH 5 SMD 105000 API Delevan Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMMBTA42LT3G Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 300V 0.5A SOT-23
SMMBTA42LT3G 39265 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
SMMBTA42LT3G ELECTRONIC 26080 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SMMBTA42LT3G IC 38351 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
SI7415DN-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 3.6A 1212-8
SI7415DN-T1-GE3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI7415DN-T1-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET P-CH 60V 3.6A 1212-8 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-19H-125-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X10MM XCUT
ATS-01A-197-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
ATS-16D-91-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM R-TAB
LP0805A0942AWTR Filters RF Filters LOW PASS FILTER 942MHZ 0805 SMD
LP0805A0942AWTR 37614 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
LP0805A0942AWTR AVX 800 2016+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-18F-74-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412
ATS-19C-82-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412
ATS-17C-195-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT
SR-3560W Hardware, Fasteners, Accessories Rivets RIVET SNAP 0.236" NYLON WHITE
SR-3560W NEW 77590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SR-3560W Richco Plastic Co 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
SR-3560W Richco Plastic Co 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
SR-3560W Richco Plastic Co 8000 2015+ SNAP RIVET WHT .146-.181THICK enkaite Electronics Co., Ltd
LAL04KBR47M Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 470nH Unshielded Inductor 1.15A 140 mOhm Max Axial
LAL04KBR47M IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LAL04KBR47M Taiyo Yuden 47530 1525+ INDUCTOR .47UH 1150MA AXIAL LEAD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LAL04KBR47M Taiyo Yuden 57539 2015+ INDUCTOR .47UH 1150MA AXIAL LEAD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M1331-333K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Shielded Inductor 83mA 6.5 Ohm Max Nonstandard
M1331-333K API 10000 2013+ Shielded Surface Mount Inductors WLParts Electronics ltd
M1331-333K IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M1331-333K NEW 98930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PD104R-563K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 56¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.01A 200 mOhm Nonstandard
PD104R-563K ELECTRONIC 25740 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PD104R-563K IC 37691 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
PD104R-563K NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1840R-07J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Unshielded Molded Inductor 1.67A 100 mOhm Max Axial
1840R-07J Electronics 26840 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1840R-07J Electronics 26840 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
LK16081R2K-T Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.2¦ÌH Shielded Multilayer Inductor 40mA 650 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
LK16081R2K-T N/A 75000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LK16081R2K-T Original n 52085 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LK16081R2K-T TAIYO 21900 14-15+ 4kreel Nego IC Co.Doris@negoic.com
744355256 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 560nH Shielded Wirewound Inductor 20A 1.61 mOhm Nonstandard
744355256 Wurth 10580 2014+ INDUCTOR POWER 5.6UH 6.7A SMD Ameyic Electronics Limited
744355256 Wurth 47970 1525+ INDUCTOR POWER 5.6UH 6.7A SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
744355256 Wurth 47970 1525+ INDUCTOR POWER 5.6UH 6.7A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7447231332 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 2.8 Ohm Max Radial
SC511MF-1R5 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1.5¦ÌH Shielded Inductor 2.5A 70 mOhm Max Nonstandard
SC511MF-1R5 IC 58830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC511MF-1R5 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC511MF-1R5 Signal Transformer 47930 1525+ INDUCTOR SMD 1.5UH 1.60A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC511MF-1R5 Signal Transformer 57739 2015+ INDUCTOR SMD 1.5UH 1.60A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com