Location : Home > S > S-8351A22MC-J2HT2G
S-8351A22MC-J2HT2G
Share on FacebookShare on Facebook
S-8351A22MC-J2HT2G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
S-8351A22MC-J2HT2G IC REG SW 100KHZ 2.2V SOT23-5 5000 National Semiconductor 2016+ New parts and Stock On Hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
S-8351A22MC-J2HT2G ROSH 16489 14+ new & original BIKEIC (HK) ELECTRONICS CO.,LTD
S-8351A22MC-J2HT2G DC/DC Switching Controllers Step-Up SWR PFM 100kHz 23.2uA Iq 30,000 Seiko Instruments 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,Ltd
S-8351A22MC-J2HT2G 648945 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
S-8351A22MC-J2HT2G 648945 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
S-8351A22MC-J2HT2G 648945 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
S-8351A22MC-J2HT2G 648945 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
S-8351A22MC-J2HT2G 648945 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd