Location : Home > S > S-8341C50AFT-T2-U
S-8341C50AFT-T2-U
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0878346011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-104074-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1-104074-1 IC 36552 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1-104074-1 STOCK 46380 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1-104074-1 TE Connectivity AMP Connectors 147790 2016+ CONN HEADER RT/A .050 12POS 30AU Unitronix Electronics Limited